MIEJSCA, PODRÓŻE, MIASTA, ZAMKI, HISTORIA, NATURA, LUDZIE & WIĘCEJ ...

Zapraszam do oglądania zdjęć z moich podróży. Odwiedzajcie mnie często, ich liczba stale rośnie. pozdrawiam

MAROKO

Zdjęcia z wyjazdu do północnego Maroka w lutym 2018. Wspaniałe krajobrazy ojczyzny Berberów, arabskie miasta, tajemnicze suki i mediny, pozostałości czasów kolonialnych ...

STANY ZJEDNOCZONE

Ta galeria zawiera zdjęcia z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych w lutym 2017 roku. są w niej udokumentowane miejsca w Los Angeles, San Diego, Joshua Tree National Park i Palm Springs.

WŁOCHY

Włochy to najpiękniejsze miejsca w Europie. Kolebka naszej kultury. Uważa się, że ponad połowa światowego dziedzictwa kultury jest zlokalizowana we Włoszech. Włochy to typowy kraj turystyczny. Pod względem liczby turystów znajduje się on w pierwszej trójce wszystkich krajów świata. Mnie również udało się dużo zwiedzić. Rzym, Wenecja, Bolonia, Piza, Maranello ... Architektura, muzea, przyroda ... Zawsze będę tam wracał.

HOLANDIA

Holandia to jeden z najmniejszych krajów całej Europy, a jeszcze na dodatek 25% jego powierzchni to miejsca odebrane przez człowieka morzu i położone poniżej jego poziomu. Stolica - Amsterdam położony jest między licznymi kanałami przez co nazywany jest miastem mostów. Jest ich tam 1281. Głównym środkiem lokomocji jest rower – ma go w Holandii każdy obywatel. Jest ich dwa razy więcej samochodów, co widać na ulicach Amsterdamu.

WIELKA BRYTANIA

Wielka Brytania to kraj tradycji, monarchii, herbatki o piątej po południu, londyńskiego metra oraz wyjątkowej pogody, to ostoja europejskiego konserwatyzmu i źródło awangardowych trendów. Wielka Brytania to wyspa dobrobytu oraz kultywowania tradycji ale także niesamowitej mieszanki kulturowej. Wszystkim przybywającym do Wielkiej Brytanii turystom wyspa ofiarowuje całe bogactwo doznań oraz niezapomnianych wrażeń. Każdy tu znajdzie coś dla siebie - pulsujące nieustającym życiem metropolie, prehistoryczne zabytki i bezkresne, smagane wiatrem i deszczem krajobrazy.

NIEMCY

Niemcy to olbrzymi kraj pełen ciekawostek przyrodniczych i wspaniałych zabytków historycznych, architektonicznych, urbanistycznych. Dla mnie najbardziej interesujące są niesamowite zamki rozproszone po całym kraju, bawarskich zamków Ludwika II po te z doliny Mozeli. Szczególnie, że duża część z nich jest zachowana w doskonałym stanie i są bardzo interesującym miejscem do zwiedzania.

Kontakt

Tu skontaktujesz się najszybciej ...


NAPISZ

Śledź mnie w Social Media


copyright © created by Adam Zdunek [2018]

Search